Video/ Ja si u mashtruan 500 persona për të ikur në Kanada

Emisioni “Stop” i transmetuar në TV Klan ka denoncuar rastin e një zyre emigrimi që pretendonte se nxirrte viza pune për Kanada. Mës...


Emisioni “Stop” i transmetuar në TV Klan ka denoncuar rastin e një zyre emigrimi që pretendonte se nxirrte viza pune për Kanada.
Mësohet se pranë kësaj zyre kanë aplikuar 500 persona për një vizë pune.
Nga informacionet e Stop, bëhet me dije se vetëm një aplikant ka shpenzuar deri në 15 mijë dollarë, por mëngjesin e sotëm, drejtuesi i kësj zyre është zhdukur, duke i lënë ata veçse me letrat dhe ëndrrat e tyre në sirtar. 

Related

Video 1411801331885286116

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item