Video / Filmi që tregon historinë e dashurisë së Barack dhe Michelle Obama

Është vera e vitit 1989, ai është një i ri që aspiron të bëhet avokat në një firmë ligjore në Chicago, që përdor një makinë të ndryshk...


Është vera e vitit 1989, ai është një i ri që aspiron të bëhet avokat në një firmë ligjore në Chicago, që përdor një makinë të ndryshkur, pi cigare dhe dëgjon Janet Jackson.
Ajo është avokate e suksesshme, e cila ka për detyrë të jetë mbikqyrësja e tij.
Ata janë Barack dhe Michelle Obama, sot çifti presidencial amerikan.
Pas prezantimit në festivalin “Sundance Festival”, sapo është publikuar traileri i filmit ‘Southside With You’, i bazuar në takimin e parë të Barack dhe Michelle, pra fillimin e historisë së tyre të dashurisë.
I interpretuar nga aktorët Parker Sawyers (Barack) dhe Tika Sumpter (Michelle), i shkruajtur dhe i drejtuar nga Richard Tanne, filmi që ka si producent këngëtarin John Legend, do të dalë në kinema në muajin Gusht.

Related

Showbiz 3380936632550726061

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item