Video: Bayern eliminon Benfican, kalon në gjysmëfinale

Bayern Munich është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Bayern Munich ka barazuar 2:2 në udhëtim të Benfica dhe ë...


Bayern Munich është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.
Bayern Munich ka barazuar 2:2 në udhëtim të Benfica dhe është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.
Bayern është kualifikuar me rezultat të përgjithshëm 3:2, pasi kishte fituar 1:0 në ndeshjen e parë në Gjermani.
Benfica kaloi e para në epërsi me golin e Jimenez, por Bayern U kundërpërgjigj me Arturo Vidal dhe Thomas Muller, ndërsa Talisca barazoi rezultatin në 2:2.
Bayern tashmë bëhet skuadra e tretë që kualifikohet në gjysmëfinale, pasi mbrëmë kaluan edhe Real Madrid dhe Manchester City. /Express

Related

Sport 3133480205635068739

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item