Video: Arrestohet ngacmuesi serial seksual, ja si i ndiqte gratë

Një sulmues serial seksual u burgos pasi u dënua për disa sulme ndaj grave për një “dëfrim” të cilën e bëri 10 ditë në Londër. Mehdi ...


Një sulmues serial seksual u burgos pasi u dënua për disa sulme ndaj grave për një “dëfrim” të cilën e bëri 10 ditë në Londër.

Mehdi Midani, 28 vjeç, ndoqi tetë gra që po shkonin në shtëpi gjatë natës dhe më pas në pragun e shtëpisë së tyre i ngacmoi seskualitsh, duke iu futuar duart forcërisht në pjesët intime.

Ai u arrestua pasi policia ka ngritur alarmin në lidhje me sjelljen e tij dhe shpërndau pamjet video të një prej sulmeve.

Midani u dënua për gjashtë akuza të sulmit seksual dhe një akuzë për sulm të përbashkët dhe u deklarua fajtor për një akuzë të mëtejshëem të sulmeve seksuale nga një gjykatë e Londrës.

Në 9 tetor në ora 22.00 ai ndoqi një grua deri në rrugën në Brixton para se ta prekte në të pasme nën rroba, aq sa e detyroi atë që të bërtiste”: “Çfarë m**** bën, unë nuk të njoh”.

Related

Kronika 7389477011953834986

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item