Taylor Swift, Selena Gomez dhe Zendaya udhëheqin Çmimet iHeartRadio Music Awards

Disa nga emrat më të mëdhenj të muzikës u drejtuan për në ndërtesën e The Forum në Los Anxhelos për të festuar ndarjen e çmimeve iHear...


Disa nga emrat më të mëdhenj të muzikës u drejtuan për në ndërtesën e The Forum në Los Anxhelos për të festuar ndarjen e çmimeve iHeartRadio Music Awards 2016.
Ato që udhëhoqën mbrëmjen e së dielës parakalimin në tapetin e kuq ishin Taylor Swift, Zendaya dhe Selena Gomez.
Treshja e talentuar padyshim që tërhoqi vëmendje me veshjet elegante,
Swift kishte veshur një kostum të ngjitur pas trupit pa mëngë me temina të zeza që i nxirrnin në pah shpatullat. Ndërkohë mikja e saj e ngushtë, 23 vjeçarja Gomez kishte veshur një jumpsuit ngjyrë portokalli që i zbulonte belin.
Nga ana tjetër Zendaya mahniti me kostumin e saj të kuq poshtë të cilit mbante veshur një bluze të shkurtër lëkure që i tregonte barkun e tonifikuar.

Related

Showbiz 5721362744406113716

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item