Ja si harbohet Neymar në Angli (Video)

Futbollisti i skuadrës së Barcelonës, Neymar e kaloi të dielën në mbrëmje në Londër, pikërisht ditën kur u ndanë çmimet PFA, të cilat ...


Futbollisti i skuadrës së Barcelonës, Neymar e kaloi të dielën në mbrëmje në Londër, pikërisht ditën kur u ndanë çmimet PFA, të cilat njohin më të mirët e Premier Ligës. Neymar i cili u pa gjatë në gala, mori pjesë edhe në klubin “Libertine en Oxford Circus”, raporton “Daily Mail”. Ylli argjentinas, që ka qenë i lidhur me një kalim të mundshëm te Manchester United, udhëtoi drejt Londrës duke përfituar nga leja dyditore, që ka dhënë Luis Enrique për skuadrën e tij.
Spanjollja “As” ka publikuar edhe një video nga harbimi i Neymar gjatë kësaj mbrëmjeje, teksa nuk ka munguar të marrë mikrofonin dhe të këndojë, veç të tjerave. Sulmuesi brazilian ka thyer çdo cak e çdo rregull, duke e lënë veten të shijojë gjithçka, si njerëzit e tjerë në këtë lokal, pa pyetur se është një personazh VIP.

Related

Sport 3390531480102531855

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item