Itali, kapen me heroninë dy shqiptar, kishin ngritur laborator droge

Policia italiane ka goditur një tjetër grup të shpërndarjes së lëndëve narkotike në përbërje të së cilit ishin dy shqiptar. Dy shqip...


Policia italiane ka goditur një tjetër grup të shpërndarjes së lëndëve narkotike në përbërje të së cilit ishin dy shqiptar.
Dy shqiptarët e arrestuar, emrat e të cilëve nuk janë bërë ende publik, u kapën në Bari ndërsa në banesën ku ata jetonin u gjetën 3.5 kilogramë heroinë e pastër.
Gjithashtu, atyre iu sekuestruan edhe 4.5 kg përzierës dhe sende të tjera që shërbejnë për përpunimin e heroinës.
Policia italiane thotë se dy shqiptarët e kishin kthyer banesën e tyre në një laborator të vogël droge.

Related

Kronika 1477913783190642384

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item