Idiotësitë e shqiptarëve s'kanë të sosur, nëna me foshnjën e vogël vjedh rroba e këpucë në qendrën tregtare në Itali

Arrestohet shqiptarja në Peruxha të Italisë, pasi u filmua nga kamerat e sigurisë duke vjedhur në një qendër tregtare.   Ajo është 26 vj...


Arrestohet shqiptarja në Peruxha të Italisë, pasi u filmua nga kamerat e sigurisë duke vjedhur në një qendër tregtare.   Ajo është 26 vjeçe, nënë e një fëmije, e cila vodhi disa këpucë dhe veshmbathje në disa dyqane të ndryshme, duke i fshehur ato në karrocën e fëmijës disa muajsh.   Mësohet se të gjitha veprimet e saj ishin filmuar nga kamerat e sigurisë. Policia e ndaloi dhe e arrestoi më pas. Ndërsa pritet që të përgjigjet për tre vjedhjet e kryera.

Related

Kronika 5040597297206931344

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item