Gruaja seksi e Ministrit të Turizmit rrit numrit e turistëve

Kjo grua tërheq edhe  më shumë turistë në vendin e saj! Milena Santos është gruaja e ministrit të ri të Turizmit në Brazil, Alessandro...


Kjo grua tërheq edhe  më shumë turistë në vendin e saj! Milena Santos është gruaja e ministrit të ri të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira.
Ajo ka qenë një Miss BumBum dhe kjo mund të kuptohet nga fotot e saj. Santos është ndër femrat më seksi në Brazil dhe natyrisht që burri i saj ministër e di mirë këtë gjë.
Pavarësisht se ajo është gruaja e një politikani, Milena shfaqet gjithmonë provokuese në rrjetet sociale duek treguar “asetet” e saj. Ajo ka mijëra fansa që ndjekin me kërshëri publikimet “hot” të saj.
Related

Showbiz 2209138117767257329

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item