Familjarët e viktimave: Djemtë tanë u tradhëtuan në Kumanovë (VIDEO)

Sonte, në kudër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin, është transmetuar dokumentari “Kurthi i Kumanovës”; kushtuar bete...


Sonte, në kudër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin, është transmetuar dokumentari “Kurthi i Kumanovës”; kushtuar betejës dy ditëshe mes disa luftëtarëve nga Kosova dhe forcave policore maqedonase.
Në dokumentar kanë folur edhe familjarët e viktimave dhe atyre që po mbahen në burgjet maqedonase.
Shikoni rrëfimet e tyre emocionale.

Related

Top Lajm 8866880411250469702

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item