Bleona e bind Çanin për…! (VIDEO)

Nuk ndodh kurrë që Arian Çani të kërcejë, por Bleona Qereti e ka bindur të ngrihet dhe të kërcejë me të në skenën e “Your Face Sounds...


Nuk ndodh kurrë që Arian Çani të kërcejë, por Bleona Qereti e ka bindur të ngrihet dhe të kërcejë me të në skenën e “Your Face Sounds Familiar”.
Ja si duken ata teksa kërcejnë sëbashku.

Related

Showbiz 8401456734586675786

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item