Arjan Çani tenton të puthë “Sabri Fejzullahun” (VIDEO)

Arjan Çani mbeti pa fjalë nga performanca e Adelina Tahirit në “Your Face Sounds Familiar”. Këngëtarja imitoi në performancën e saj ...


Arjan Çani mbeti pa fjalë nga performanca e Adelina Tahirit në “Your Face Sounds Familiar”.
Këngëtarja imitoi në performancën e saj artistin Sabri Fejzullahu, ku përshtatet jo vetëm në zë por edhe në veshjen dhe imazh.
Çani i cili është në jurinë e këtij kompeticioni tha se kjo performancë e la pa fjalë e kërkoi ta puthte Adelinën, por mesa duket e pati të vështirë kur këngëtarja ishte e gjitha si mashkull|!

Related

Showbiz 6883277374773138930

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item