11 femra rrëfejnë eksperiencat e sikletshme kur kanë bërë seks në publik

“Unë dhe i dashuri im po bënim seks në sediljen e pasme të makinës kur papritur…” Seksi në vende publike mund të jetë tepër i nxehtë....“Unë dhe i dashuri im po bënim seks në sediljen e pasme të makinës kur papritur…”

Seksi në vende publike mund të jetë tepër i nxehtë. Në disa vende është i jashtëligjshëm, është me rrezik, është zbavitës dhe shpesh tepër i sikletshëm. Revista Cosmopolitan foli me 11 femra për të zbuluar historitë e tyre të seksit në publik:

1 – “Isha futur me një lojtar futbolli në banjon e një ndërtese boshe. Gjatë kohës që po bënim seks, dikush erdhi aty pranë. Mendova se thjesht do urinonte e do largohej, por jo.  Ai vazhdonte të qëndronte aty duke na parë nga reflektimi i një pasqyre të thyer,” – Samantha, 21 vjeç.

2 – “I dashuri im dhe unë vendosëm të bënim seks në kolegj, nga ana pasme e godinës. Ne ishim në mes të aktit kur disa djem u afruan drejt nesh për të tymosur. Pavarësisht se na panë, ata vazhduan drejt nesh. Na u desh ta linim përgjysmë pasi ata nuk kishin ndërmend të iknin nga aty, pasi do pinin hashash,” – Erica, 19

3 – “I dashuri im parkoi makinën e tij në parkingun e teatrit. Dukej vendi ideal pasi asnjë nuk do ta vinte re makinën aty ne mes të natës. Gjatë aktit, pranë nesh erdhi një makinë tjetër, nga ku doli një burrë që po drejtonte elektrikun e dorës drejt nesh dhe dukej sikur në dorën tjetër kishte një thikë apo një armë. I kërkova të dashurit tim të largoheshim, por ai s’kishte bluzë dhe unë isha komplet nudo. Kur ai u afrua edhe më shumë, i dashuri im kaloi në sediljen e shoferit, ndezi makinën dhe unë ngela në sediljen pas nudo. Pasi ecëm disa milje u veshëm dhe më pas filluam të qeshnim me atë që kishte ndodhur,” – Sarah, 234 – “Unë dhe i dashuri im po bënim seks në sediljen e pasme të makinës të parkuar në një park, kur ne papritur u verbuam nga elektriku i dorës i një polici që na e drejtoi. Fatmirësisht, ai u tregua i mirë me ne duke na dhënë një paralajmërim që të largoheshim, ndërsa të dashurit tim i duhej të mblidhte prezervativët që hodhi nga dritarja,” – Logan

5 – “Kur isha në shkollën e mesme, gjatë një nate vere u takova me një djalë që jetonte pranë qytezës sime. Pas disa takimesh, këtë radhë vendosëm të bënim seks në natyrë dhe papritur një dritë u drejtua drejt nesh. Policia në fakt po kërkonte nëpër park për një njeri të pastrehë që ishte denoncuar si person me rrezik. Sigurisht që nuk isha në pozitën ku duhet të shihesha nga dikush tjetër, prandaj u vesha menjëherë. Por kur u vesha, pashë që oficeri i policisë ishte ish-trajneri im. Këto janë të disavantazhet e të jetuarit në një qytezë të vogël,” – Anna, 20

6 – “Unë dhe ish-i dashuri im po qëndronim në makinë duke pritur një mikeshën tonë. Dhe në atë çast vendosëm të bënim një seks të shpejtë. Pas 5 minutash, një turmë e madhe njerëzish me biçikleta kaluan pranë nesh. Madje ata edhe e ngadalësuan shpejtësinë kur kaluan afër nesh dhe i thonin njëri-tjetrit që të shikonin drejt nesh. Nuk po dija ç’të bëja, megjithatë vazhdova seksin, sepse e dija që nuk do t’i shihja më këta njerëz. Të paktën kështu mendova. Por lideri i grupit të çiklistëve qëlloi të ishte një nga profesorët e mi,” – Hannah, 21.

7 – “Një ditë vendosëm të shkonim për të parë filma me të dashurin tim. Të dy menduam se do të ishte marramendëse sikur të bënim seks në kinema. I zgjodhëm karriget me kujdes, që edhe të shihnim filmin, por edhe të shihnim nga dera mos vinte njeri. Pas disa minutash seks, pashë që prapa nesh ishte një çift tjetër që e kishte parë të gjithë skenën. U veshëm, dolëm jashtë dhe në fakt qeshëm me të madhe,” – Nicole, 45.

8 – “E kam bërë shpesh herë në publik. Kur studioja në Paris, një mik nga shtëpia më erdhi të më vizitonte një fundjavë. Një natë kur dolëm, duke qenë se nuk mund të shkonim në hostelin tim, vendosëm ta bënim në bahçen e dikujt. Aty pranë kaloi dikush dhe na pa, ne u çuam menjëherë të frikësuar se mos ishte pronari i bahçes. Por në fakt, ai na kërkoi nëse mund të bashkohej me ne në seks treshe. Ne nuk pranuam, por thjesht shkuam në një vend tjetër dhe vazhduam seksin,” – Ella, 24.

9 – “Po bëja seks në pjesën e prapme të një parkingu në mes të natës, por papritur një makinë erdhi fluturimthi drejt nesh. U gjendëm përballë një grupi të rinjsh që menjëherë filluan dorëzimin e disa çantave të vogla që me siguri ishin me drogë. Makina u largua menjëherë dhe ne u qetësuam disi, por na u desh të largoheshim pasi një prej adoleshentëve u tha miqve të tij që pakot ishin lënë në parking kështu që menduam se të tjerë do vinin pas tyre” – CoeCee, 20

10 – “Gjatë verës dilja me një djalë dhe njëherë familja e tij më ftoi në shtëpinë e tij në liqen. Në darkë kur të gjithë u shtrinë, ne vendosëm të futeshim në liqen në mes të natës. Pas notuam disa momente vendosëm të bënim seks. Ne ishim totalisht të zhveshur kur dëgjova një motor që vinte afër nesh. Ashtu siç isha, u futa menjëherë në liqen dhe aty vendosa të vishesha,” – Kendra, 25

11 –  “Gjatë shkollës së mesme, unë dhe i dashuri im e kishim të vështirë të gjenim një vend për të bërë seks pas të dy jetonim me prindërit. Një natë ai mori makinën dhe ne shkuam në parkingun e një parku që dukej bosh dhe filluam të bënim seks në sediljen e pasme. Unë isha komplet e zhveshur, ndërsa ai kishte vetëm një bluzë kur papritur një elektrik dore u drejtua drejt nesh. Parku mbyllej në orën 11 dhe ishin rreshterët të cilët kontrollonin parkun. Unë u mbulova me një mbulesë që gjeta aty ndërsa i dashuri im kaloi në sediljen e parë për të folur me një nga oficerët. Oficeri u tregua i sjellshëm duke më pyetur nëse isha me dëshirën time aty. Kur aprovova, oficeri na la të largoheshim,” – Jessica, 28

Related

Erotikë 783337493736901970

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item