VIDEO/ Shqiptari në Angli dhunon qenin e të dashurës,dënohet me 10 javë burg

Një shqiptar me banim në Britaninë e Madhe është dënuar nga autoritetet, pasi është filmuar teksa dhunonte qenin e të dashurës së tij ...


Një shqiptar me banim në Britaninë e Madhe është dënuar nga autoritetet, pasi është filmuar teksa dhunonte qenin e të dashurës së tij brenda ashensorit.
Siç duket edhe në këtë video, shqiptari i quajtur Besmir idrizi 27 vjeç ka dhunuar me shqelma qenin e të dashurës, kur në të njëjtën kohë ai mbante në duar edhe litarin e qenit të tij, të cilin nuk e ka dhunuar aspak.
Deri tani nuk dihet shkaku i këtij reagimi të shqiptarit, por ajo çfarë dihet është se ai është dënuar me 10 javë burg dhe me një gjobë prej 380 paund nga autoritetet britanike.

Related

Kronika 1708183431238223527

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item