Video/ Pse nuk duhet të konsumoni mish derri

Mishi i derrit është shkaktar i shumë sëmundjeve, prandaj nuk është e këshillueshme ta konsumoni atë. Në një video të postuar kohë më p...


Mishi i derrit është shkaktar i shumë sëmundjeve, prandaj nuk është e këshillueshme ta konsumoni atë. Në një video të postuar kohë më parë në YouTube, një përdorues teston mishin e derrit duke e përzier me Coca-Cola dhe rezultati është tronditës…prej mishit nxirren dhjetra krimba.

Related

Shëndet & estetikë 3746985876554423815

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item