Video/ Mrekullia e Cikalleshit, Lenjani shenon golin e parë

Pjesa e dytë ka nisur mirë ku pas zëvendësimeve Cikalleshi ka dhënë një pas të artë për Lenjanin, që ka gjuajtur fort në minutën e ’47...


Pjesa e dytë ka nisur mirë ku pas zëvendësimeve Cikalleshi ka dhënë një pas të artë për Lenjanin, që ka gjuajtur fort në minutën e ’47-të dhe ka zgjuar ekipin nga tronditja që pësio në pjesën e parë.
De Biasi ka bërë dy ndryshime në formacion ku ka futur Cikalleshin në vend të Balajt dhe Roshin në vend të Andi Lilës.
Pjesa e dytë nisi me këto dy ndryshime dhe solli menjëherë rezultatin.
Shiko golin:

Related

Sport 5103198920067897116

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item