Video/ Ja fishkëllimat dhe thirrjet në kor kundër Blushit

Pas fjalës së Kryeministrit në Elbasan në podium ka folur deputeti socialisti Ben Blushi, i cili u është drejtuar të gjithë të pranish...


Pas fjalës së Kryeministrit në Elbasan në podium ka folur deputeti socialisti Ben Blushi, i cili u është drejtuar të gjithë të pranishmëve dhe vetë Ramës. Por në fjalën e tij një sërë qytetarësh të pranishëm kanë nisur ta fishkëllejnë atë dhe të bërtasin në kor emrin e kryeministrit Rama.
Fishkëllimat kanë qenë më të forta kur Blushi përmendi emrinin Bukurosh Stafës, një nga ish-deputetët socialistë që votuan për Bamir Topin Presidentit, i përjashtuar nga PS dhe i rikthyer sërish duke u vendosur madje edhe kryetar i qarkut të Elbasanit.
Për më tepër shihni videon e siguruar nga “Report TV”, e cila shfaq momentet kur në sallë nuk kishte kamera.

Related

Shqipëria 3359955480378204305

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item