VIDEO/ Detajet, si e vrau pronari i lokalit klientin me pistoletën e tij

Gëzim Kanjo, autor i dyshuar i vrasjes së ndodhur mbrëmjen e së martës në Durrës njihet si pronar i disa lokaleve në qytetet bregdetar...


Gëzim Kanjo, autor i dyshuar i vrasjes së ndodhur mbrëmjen e së martës në Durrës njihet si pronar i disa lokaleve në qytetet bregdetare.
30-vjeçari Kanjo ka në pronësi dy lokale me emrin “Lords” dhe një “Barons”. Vrasja e Asllan Kërtushës pas një sherri ka ndodhur lë lokalin “Lords” që ndodhet në hyrje të qytetit të Durrësit.
Ndërsa viktima, i cili rezulton me precedentë kriminalë të mëparshme, ishte punonjës në Portin e Durrësit.
Vrasja erdhi pasi Asllan Kërtusha po konfliktohej me Blendi Kajnon, ku pas debatit e ka qëlluar me pistoletë në ambientin e jashtëm të lokalit.
Pas kësaj ka ndërhyrë pronari i lokalit në mbrojtje të kushëririt të tij, duke i marrë pistoletën nga dora Kërtishës dhe më pas e vrau me armën e tij.


Vrasja ne Durres by gazeta-panorama


Related

Kronika 9146696140320335897

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item