Tiranë, 40-vjeçari suedez vetëvritet duke u hedhur nga pallati ku jetonte

Një shtetas suedez është gjetur përtokë mëngjesin e të premtes në rrugën “Haxhi Kika”. Ai është identifikuar si J. Backlund, 40 vjeç...


Një shtetas suedez është gjetur përtokë mëngjesin e të premtes në rrugën “Haxhi Kika”.
Ai është identifikuar si J. Backlund, 40 vjeç, shtetas suedez.
Informacionet e para bëjnë të ditur se ai është vetëhedhur nga ballkoni i katit të tretë të pallatit ku banonte, dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.
Hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Related

Kronika 9072108037735284489

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item