Tairi: Ja si u prit video hot Mehmeti-Xhaferri në Maqedoni (VIDEO)

Korespondetja e Tv Klan në Maqedoni, Arta Tahiri, në lidhje telefonike me emisionin Opinion, ka bërë sjellë një raportim se si u publik...


Korespondetja e Tv Klan në Maqedoni, Arta Tahiri, në lidhje telefonike me emisionin Opinion, ka bërë sjellë një raportim se si u publikua video hot midis deputetes Ermira Mehmeti dhe zv/ kryeministrit Musa Xhaferi dhe si e ka pritur opinioni në Maqedoni këtë video, ky dy politikanët janë kapur në një bisedë audio me nota erotike…/Opinion/

Related

Video 3730276022066638912

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item