Sulmet e Brukselit paralizojnë Belgjikën: Franca, Italia dhe Holanda në gatishmëri të plotë

Sulmet e ndodhura mëngjesin e sotëm në Bruksel kanë paralizuar vendin. Forcat e rendit kanë blinduar Brukselin dhe qytetet e tjera b...


Sulmet e ndodhura mëngjesin e sotëm në Bruksel kanë paralizuar vendin.
Forcat e rendit kanë blinduar Brukselin dhe qytetet e tjera belge.
Vendi është në gatishmëri të plotë dhe prindërit janë urdhëruar të mos lënë fëmijët të dalin nga shtëpia.
Edhe Holanda është në gatishmëritë plotë ndërkohë që Franca me Italinë kanë rritur nivelin e gatishmërisë.
Frika është që sulmet e Brukselit mund të zhvendosen në vendet fqinje.

Related

Top Lajm 3164125093508885454

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item