“Si Xhesika Ndoji punonte rrugëve të Italisë” (FOTO)

Xhesika Ndoj është emri më i komentuar i mediave ditët e fundit, ku në fokus ka qenë jeta e saj private. Deklarata se ajo ka pasur një...Xhesika Ndoj është emri më i komentuar i mediave ditët e fundit, ku në fokus ka qenë jeta e saj private. Deklarata se ajo ka pasur një propozim nga një deputet i Kuvendit të Shqipërisë, duke i ofruar shuma marramendëse në këmbim të seksit këngëtares nga Puka, bëri xhiron e mediave dhe rrjeteve sociale.
Megjithatë një mikesha e saj, Katerina Shkëmbi e Big Brother 7, e cilësoi këtë një trillim.
Xhesika Ndoj u përgjigj në emisionin “Oktapod”, duke lëshuar një fyerje ndaj mikeshës së saj.
“Dua të di vetëm nëse e bën më çiçin tek ferra”, ishte përgjigjja e Xhesikës për të.
Por tashmë Katerina Shkëmbi i është përgjigjur tek gazeta “Panorama”.
“Xhesika ka punuar rrugëve të Italisë, aty ku ka jetuar. Jetën personale ia njoh mirë, por nuk dua t’ia prish imazhin familjar, sepse është nënë dhe të paktën për vajzën e saj më vjen keq, që ka një mami të tillë”.
“Biznesmenin nga Tetova e ka pasur vërtet të dashurin kryesor. Këto intimitete të saj i di me siguri, sepse Xhesika dikur ka pasur ID-në e iPhone-it tim, që ma përdori për një kohë të gjatë dhe çdo foto që bënte kalonte edhe në telefonin tim. Di të them që kishte foto nudo nga më të ndryshmet me persona të ndryshëm, jo vetëm me biznesmenin nga Tetova”.
Katerina Shkëmbi


Katerina thotë se vetëm deputetët e ministrat nuk i kanë bërë ofertë.
“Të gjithë e dimë që ajo nuk këndon me zë, por me prapanicë dhe me zogun që ka përpara. Të mos flasim për bukuri, që është komplet false dhe e bërë me ndërhyrje. Dikur ka qenë si burrë, tani është bërë si transeksual. Vetëm femër e bukur nuk mund të quhet”.
Related

Showbiz 1442704227141104922

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item