Si kanë qenë Majko, Meta, Braçe e Kryemadhi, 25 vite më parë (Video)

Forumi Rinor Eurosocialist ka hedhur në “YouTube” një video të kongresit të këtij forumi dy dekada më parë. Në pamje shihen ish-fi...

Forumi Rinor Eurosocialist ka hedhur në “YouTube” një video të kongresit të këtij forumi dy dekada më parë.

Në pamje shihen ish-figurat e njohura të PS-së dhe LSI-së së sotme, si Fatos Nano, Pandeli Majko, Erjon Braçe, Ilir Meta e Monika Kryemadhi.
Publikimi i kësaj video vjen në një moment kur FRESSH ka nisur fushatën për zgjedhjet e reja brenda strukturave të veta.
Megjithatë FRESSH-i i sotëm i Joleza Kokës, është dukshëm larg FRESSH-it të dikurshëm që ka nxjerrë nga radhët e veta kryeministra, ministra e figura të njohura të PS-së.

Related

Video 6217104874105414160

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item