Shkumbin Ismajlit risjell baladën “Të betohem” (Video)

Pop – rokeri nga Tetova, Shkumbin Ismajli pritet që shumë shpejt të vijë me një baladë të re. Shkumbini e kishte lansuar këtë këngë...Pop – rokeri nga Tetova, Shkumbin Ismajli pritet që shumë shpejt të vijë me një baladë të re.
Shkumbini e kishte lansuar këtë këngë në Top Fest 3 dhe pavarësisht se ajo nuk ishte shpërblyer, ishte pikërisht ky festival që i bëri adhurues këngëtarit në mbarë trojet shqiptare.
Ndryshe, rock baladat e Shkumbinit, që janë pak të ngjashme me baladat e rok grupit Elita 5, janë bërë hite në rrjetet sociale sa herë që Shkumbini i ka lansuar.

Related

Video 2782119333357668337

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item