Shkodër, sekuestrohen 6 mina me telekomandë, arrestohen 3 persona

Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin e koduar ‘Porosia’ në kuadër të të cilit ka sekuestruar 6 mina me telekomandë si dhe një ...


Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin e koduar ‘Porosia’ në kuadër të të cilit ka sekuestruar 6 mina me telekomandë si dhe një arsenal armësh, ku përfshihet edhe një snajper.
Burime nga policia e qytetit verior bëjnë me dije se janë vënë në pranga tre persona dhe janë sekuestruar 2 automjete të përdoruara prej tyre gjatë aktivitetit kriminal.
Sipas policisë lidhur me këtë rrjet kriminal janë nën hetim edhe persona të tjerë…

Related

Kronika 478728092845112668

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item