Shkatërrohet banda italo-shqiptare e drogës, emrat e fotot e pjesëtarëve (VIDEO) (FOTO)

Policia italiane ka shkatërruar një bandë italo-shqiptare që merrej me trafikun e drogës në Itali. Në pranga sipas mediave  italiane ...


Policia italiane ka shkatërruar një bandë italo-shqiptare që merrej me trafikun e drogës në Itali. Në pranga sipas mediave italiane kanë rënë gjashtë persona, tre prej të cilëve shqiptarë.
Droga e sekuestruar


Gjatë operacionit u sekuestrua një sasi prej 56 kg marijuane, e cila sipas hetuesve vinte nga Shqipëria. 


Bastri Caushaj


“Shqiptaret e arrestuar janë Bastri Caushaj, 54 vjec, Dorjan Pashaj, 31 vjec nga Durresi dhe Leonidha Lapaj, 37 vjecar nga Vlora.
Sipas policië italiane, droga e sekuestruar gjatë natës llogaritej ne vlerën e 150 mijë eurove.
Dorjan Pashaj

Leonidha LapajRelated

Top Lajm 5144363758128636715

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item