“Shaqiri ia ka marrë haraç Shkurte Fejzës 170.000 euro” (VIDEO)

Në rrëfimin e tij të gjatë në Interaktiv, Gani Geci ka thënë se si personi që ky e ka vrarë, Ruzhdi Shaqiri ka shkaktuar një sërë kri...


Në rrëfimin e tij të gjatë në Interaktiv, Gani Geci ka thënë se si personi që ky e ka vrarë, Ruzhdi Shaqiri ka shkaktuar një sërë krimesh.

“Ai ia ka marrë 170.000 euro haraç Shkurte Fejzës. Shkurtja e ka angazhu një djalë për me u mbrojtë prej Ruzhdisë. Ia ka dhanë 1500 Euro në muj, veç me e mbrojtë, me lanë rahat”, ka thënë Geci.
Sipas tij, Shaqiri ka qenë në burg me emrin Ilir Tahiri për plot katër vjet, dhe në një rast ka plagosur 12 persona në Pejton, në Prishtinë.
Geci e ka vrarë Ruzhdi Shaqirin para disa vitesh në Skenderaj, por thotë se këtë e ka bërë në vetëmbrojtje. Gjykimi për rastin pritet të nisë shpejt.


Momentet kryesore te intervistes se Gani Gecit ne Interaktiv per raportet e Adem Jasharit me Rexhep Selimin, per ate se kush i mbane videot e audiot e Adem Jasharit, pse e vrau Ruzhdi Shaqirin dhe ciles kengetare Shaqiri ia kishte marre 170.000 Euro haraç.
Posted by Interaktiv - KTV on Tuesday, March 1, 2016

Related

Lajme 1482676534232319179

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item