Selfie me pistoletë, vret veten aksidentalisht

Ndërkohë që ishte duke bër një selfie, një 43 vjeçar në Washington, ka mbetur i vdekur pasi qëlloi veten aksidentalisht. Ai dhe e da...


Ndërkohë që ishte duke bër një selfie, një 43 vjeçar në Washington, ka mbetur i vdekur pasi qëlloi veten aksidentalisht.
Ai dhe e dashura e tij ishin duke e fotografuar vetën me armë, kur pistoleta u shkrep dhe përfundoi duke vrarë veten. Gruaja u shpreh se atë ditë kishin bërë shumë fotografi duke mbushur dhe zbrazur pistoletën.
Kur kishte mbetur vetëm një plumb në pistoletë, ata po realizonin foton e fundit, e cila rezultoi fatale.

--------------------------------------------

VIDEO:
165 Likes6,576 views
1 Like390 views

Related

Kronika 6249164321594909963

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item