Sarandë, përmbyset varka, zhduket babai, shpëton djali

Ditën e sotme në liqenin e Butrintit, babë e bir janë përfshirë në një ngjarje tragjike. Mësohet se Eduart dhe Santiago Shahini, për...


Ditën e sotme në liqenin e Butrintit, babë e bir janë përfshirë në një ngjarje tragjike.
Mësohet se Eduart dhe Santiago Shahini, përkatësisht 48 dhe 18 vjeç kishin dalë për të peshkuar por ndërsa po mblidhnin rrjetat, varka ka marrë uje nga dallgët dhe është fundosur.
Pas shumë përpjekjesh 18-vjeçari ka arritur të shpëtojë, ndërsa babai i tij nuk ka dalë më në sipërfaqe. Policia ndodhet në vendngjarje si dhe polumbarët që po bëjnë kërkime për gjetjen e 48-vjeçarit.

Related

Kronika 7545913129130036154

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item