Rrëfimi i Zonjës së Parë në Kosovë: Ja si u dashurova me Hashimin (VIDEO)

Në korrik të vitit 1997 ata kishin kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, që për shkak se Hashim Thaçi ndiqej nga regjimi serb, cerem...


Në korrik të vitit 1997 ata kishin kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, që për shkak se Hashim Thaçi ndiqej nga regjimi serb, ceremonia e martesës u realizua në Zvicër.
Në një video të bërë si pjesë e fushatës së kaluar zgjedhore, Lumnije Thaçi, tani zonja e parë, tregon se si u njoh për herë të parë me presidentin Thaçi.
Ajo ka treguar se shokët e Thaçit i kishte kolegë dhe falë tyre ka takuar edhe Thaçin, që sipas saj më pas ai u dashurua në të.
Magazina.al sjell videon ku Lumja flet për takimin e parë me Thaçin.

Flet zonja e parë: Ja si u dashurova me Hashim... by magazina


Related

Lajme 311002984813424607

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item