Panik në qiejt e Europës: Anulohen qindra fluturime

Pas sulmit në aeroportin e Brukselit qindra fluturime në mbarë Europën janë anuluar. “Mos ejani në aeroport. Qendroni në shtëpitë tu...


Pas sulmit në aeroportin e Brukselit qindra fluturime në mbarë Europën janë anuluar.
“Mos ejani në aeroport. Qendroni në shtëpitë tuaja. Aeroporti po evakuohet. Gjithë fluturimet janë anuluar. Evitoni zonat aeroportuale”, ishte ky njoftimi në Tëitter i aeroportit të Brukselit.
Ndërkohë edhe në Holandë, Londër, Francë dhe Itali janë anuluar shumë fluturime dhe po vlerësohen të tjerë.

Related

Top Lajm 6372375397475165911

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item