Operacion antidroge në Itali, kapen tre shqiptarë me 1.1 kg kokainë

Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë në Peskara me 1.1 kg kokainë, e destinuar për t’u shpërndarë nëpër klubet e natës. Sipas ...


Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë në Peskara me 1.1 kg kokainë, e destinuar për t’u shpërndarë nëpër klubet e natës.

Sipas Policisë, kokaina ishte e pastër dhe kapte vlerën 100 mijë eurove. Tre shqiptarët e arrestuar janë, Klejdi Abdyli, 26 vjeç, i cili mori nën dorëzim kokainën dhe Armando Mamutllari 31 vjeç e Jurgen Sokoli 20 vjeç.
Gjatë kontrollit në shtëpinë e Abdylit, policia gjeti edhe 14 mijë euro të fshehura në tualet.


Related

Kronika 6004307550835363621

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item