Njihuni me makinën 1 milion dollarëshe (Video)

“Sin City Hustler” është një makinë me 700 kuajfuqi dhe 6.8 tonë ka vlerën 1 milion dollarë. Big Toyz Racing Motors, kompani e njoh...“Sin City Hustler” është një makinë me 700 kuajfuqi dhe 6.8 tonë ka vlerën 1 milion dollarë.
Big Toyz Racing Motors, kompani e njohur për modifikime, ka vendosur në shitje një makinë gjigante të cilës i ka vënë çmimin 1 milionë dollarë.
I njohur me pseudonimin “Bisha”, është model i zgjatur i Ford Excursionit. Ai është 9.75 metra e gjatë dhe peshon 6.8 ton dhe ka një motor V8 8.5 litër me më shumë se 700 kuajfuqi.
Në “Sin City Hustler” mund të akomodohen 12 pasagjerë.

Related

Video 5880737767383544313

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item