Njihni Tetovën, kryeqendën e shqiptarëve në Maqedoni (FOTO)

Me poshte nje album me foto nga Tetova i fotografit Shkelzen Rexha. Per shume shqiptare Tetova eshte ende nje qytet i paeksploruar. Ke...


Me poshte nje album me foto nga Tetova i fotografit Shkelzen Rexha. Per shume shqiptare Tetova eshte ende nje qytet i paeksploruar. Keto foto tregojne se qyteti ka nje histori te veten shprehur dhe permes godinave te vjetra./tema
------------------------------------


Related

Fotografi 8837572252171662901

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item