Një tjetër shqiptare në gjurmët e Rita Orës dhe Dua Lipës

Pas Skrillex në hitin “Pretty Bye Bye”, duket se e ka radhën një tjetër producent për të bashkëpunuar me këngëtaren me origjinë shqipt...


Pas Skrillex në hitin “Pretty Bye Bye”, duket se e ka radhën një tjetër producent për të bashkëpunuar me këngëtaren me origjinë shqiptare që shkundi Billboard-in, Njomza.
Sipas ‘In’ tv artistja bukuroshe, emri më i ri shqiptar që po ngrihet në tregun amerikan, po punon mbi këngën e radhës, e cila do të dalë në bashkëpunim me producentin e hitit “Fast Car”, britaniku Jonas Blue.
Ishte vetë Njomza ajo që e bëri të ditur lajmin nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram. Aty shfaqet këngëtarja në studio përkrah Jonas Blue duke kënduar disa vargje nga kënga, ku vokali i Njomzës i jep realizimit muzikor ritme për të mos u harruar lehtë.

Related

Showbiz 3766385896271924831

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item