Miqësia e rrallë mes qenit dhe lepurit të vogël (VIDEO)

Një qen labrador ka krijuar një miqësi të rrallë me një lepur shumë të vogël teksa luante në kopësht. Video e adhurueshme është filmua...


Një qen labrador ka krijuar një miqësi të rrallë me një lepur shumë të vogël teksa luante në kopësht.

Video e adhurueshme është filmuar nga pronarët e qenit Meg, kur e panë kafshën e tyre shtëpiake të luante me një lepur bebe.
Klipi tregon se si dyshja shijon motin e qetë në Kanada duke qëndruar ballë për ballë në bar.
Ata madje shohin njëri-tjetrin në sy dhe prekin butësisht hundën e njëri-tjetrit.

Related

Video 2820909367031727380

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item