Miley Cyrus bën deklaratë të forte në Instagram: Do largohem nëse Trump bëhet president

Miley Cyrus ka deklaruar se do të largohet nga vendi nëse Donald Trump bëhet president dhe këtë shqetësim të saj ajo e ka ndarë në Insta...


Miley Cyrus ka deklaruar se do të largohet nga vendi nëse Donald Trump bëhet president dhe këtë shqetësim të saj ajo e ka ndarë në Instagram.

Ajo ka postuar edhe një foto të sajën duke qarë. Cyrus nuk është e vetmja që ka menduar të largohet nga vendi pas suksesit të Trump.

Related

Showbiz 7762405459923121186

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item