Kjo dekolte do mbetet për shumë kohë në mendjen e njerëzve (FOTO)

Ajo ka detyrën e vështirë që të zërë vendin e Pamela Anderson, ndërsa duhet të luajë në filmin e ri Baywatch. Por Kelly Rohrbach duk...


Ajo ka detyrën e vështirë që të zërë vendin e Pamela Anderson, ndërsa duhet të luajë në filmin e ri Baywatch.
Por Kelly Rohrbach duket se ia ka dalë.
Modelja dhe aktorja 26-vjeçarja premton se do jetë një emër që do lërë gjurmë, kjo falë edhe fizikut të saj seksi.
Related

Showbiz 748316599428792896

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item