Këto janë “vajzat e Bllokut” që paguheshin 300 euro/nata

Treqind euro për një natë. Kjo është shuma që punonjëset e seksit, Aureta Boja, 27 vjeç nga Elbasani dhe Domenika Doko 24 vjeç nga Tira...

Treqind euro për një natë. Kjo është shuma që punonjëset e seksit, Aureta Boja, 27 vjeç nga Elbasani dhe Domenika Doko 24 vjeç nga Tirana, u merrnin klientëve të tyre për një natë.

Dy vajza e reja u arrestuan sot për ushtrim të prostitucionit. Sipas policisë, tutorët e tyre ishin Nik Gjonikaj, Besnik Manka dhe Bledjan Nurja. Ata janë kapur në një hotel në zonën e ish-Bllokut me klientët Melsi Mita dhe Hajredin Sula.
Pagesa për çdo rast prostitucioni varionte nga 100 euro/ora deri në 300 euro për qëndrim për një kohë më të gjatë. Policia tha, se hetimet për kapjen e tyre kanë zgjatur 9 muaj dhe ka dyshime se edhe hotele të tjera në Tiranë hapën dyert për prostitutat, por këto të fundit janë ende në hetim.Shkakton tragjedi dhe vendos t`ia mbath!
Posted by Tetova News on Thursday, March 24, 2016


Ja si ndodhën 3 shpërthimet në aeroportin e Brukselit Një video tredimensionale shpjegon të gjithë dinamikën e ngjarjes së shpërthimit të tre bombave në aeroportin Zaventem, në Bruksel. Video 28 sekondshe është realizuar nga televizioni belg Bfm Tv, ndërsa është fokusuar vetëm në sulmin terrorist të ndodhur më aeroport tre ditë më parë, duke mos përfshirë sulmet që ndodhën në metro po mëngjesin e së martës.Nga skenat kuptohet që tre terroristët mbëritën në aeropoert përmes një taksi, ndërsa dalin prej saj me bagazhet-bombë me vete. Pasi hyjnë në hollin e aeroportit ata ecin vetëm pak sekonda bashkë, ndërkohë që pikërisht në këtë moment është realizuar edhe fotografia nga kamerat e sigurisë.Më pas ata ndahen, duke u pozicionuar në tre vende të ndryshme. I pari që aktivizoi bombën ishte Ibrahim El Bakroui. Ai hodhi veten në erë pikërisht në orën 07:58.Vetëm 10 sekonda më vonë Najin Laccchraoui aktivizoi eksplozivin e tij. Ndërsa terroristi i tretë, identiteti i të cilit ende nuk është zbuluar, braktis bagazhet pak para shpërthimit të bombave.
Posted by Tetova News on Thursday, March 24, 2016


Pamjet e sotme nga Idomeni, kampi i refugjatëve në kufirin Greqi - Maqedoni
Posted by Tetova News on Thursday, March 24, 2016


Argjentinë, ndërsa vazhdon vizita e Presidentit Obama në këtë vend,protestuesit djegin flamujt amerikanë
Posted by Tetova News on Thursday, March 24, 2016


Obama në Argjentinëtë gjitha pamjet, vallëzimet, takimet, parakalimet, protestat, pritja madhështore...
Posted by Tetova News on Wednesday, March 23, 2016

Related

Kronika 8475001865866381111

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item