Ja pse duhet të flemë në anën e majtë

Shkenca holistike i këshillon njerëzit të flenë në anën e majtë të tyre, pasi nëse flemë në anën e majtë kjo gjë i bën mirë tretjes. Sip...

Shkenca holistike i këshillon njerëzit të flenë në anën e majtë të tyre, pasi nëse flemë në anën e majtë kjo gjë i bën mirë tretjes. Sipas mjekësisë holistike, nëse flemë në anën e majtë, trupi do të fitojë më shumë kohë për të filtruar toksinat dhe limfën.
Një nga ekspertët thotë se kur nisni të flini në anën e majtë, gradualisht do të vini re një përmirësim të sistemit tretës, duke i mundësuar trupit të përthithë elementët dhe të eleminojë helmet.

Related

Shëndet & estetikë 7132692012291765541

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item