Ish e dashura e 50 Cent Daphne Joy, ‘tërbon’ meshkujt në plazh (FOTO) (VIDEO)

Daphne Joy shfrytëzon çdo mundësi për të treguar format e saj të kolme. Duke bërë plazh në Punta Mita, 29-vjeçarja kishte zgjedhur një k...


Daphne Joy shfrytëzon çdo mundësi për të treguar format e saj të kolme. Duke bërë plazh në Punta Mita, 29-vjeçarja kishte zgjedhur një kostum banjoje të kuq dhe shumë seksi.
Bukuroshja ndodhet për pushime në Casa Aramara të Meksikës së bashku me të dashurin e saj Jason Derulo. Këngëtari 26-vejçar, i cili u nda nga e dashura e tij Jordin Sparks në 2014 pas 3 vitesh lidhjeje, prej 4 muajsh tashmë përjeton një marrëdhënie me ish të dashurën e 50 Cent.
Ish e dashura e 50 Cent Daphne Joy, ‘tërbon’ meshkujt në plazhDaphne Joy shfrytëzon çdo mundësi për të treguar format e saj të kolme. Duke bërë plazh në Punta Mita, 29-vjeçarja kishte zgjedhur një kostum banjoje të kuq dhe shumë seksi.Bukuroshja ndodhet për pushime në Casa Aramara të Meksikës së bashku me të dashurin e saj Jason Derulo. Këngëtari 26-vejçar, i cili u nda nga e dashura e tij Jordin Sparks në 2014 pas 3 vitesh lidhjeje, prej 4 muajsh tashmë përjeton një marrëdhënie me ish të dashurën e 50 Cent.
Posted by Tetova News on Sunday, March 13, 2016

Related

Showbiz 8324294748702250707

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item