Intervista nga vaska e Rovena Stefës, flet për lojërat seksuale (VIDEO)

Rovena Stefa vazhdon të mahnitë në kohët e fundit. Krahas disa pozimeve erotike, ajo ka ardhur edhe me një intervistë mjaft ndryshe. ...


Rovena Stefa vazhdon të mahnitë në kohët e fundit. Krahas disa pozimeve erotike, ajo ka ardhur edhe me një intervistë mjaft ndryshe.
Këngëtarja ka folur për Prive nga vaska vetëm me jelekë duke vënë në plan të parë gjoksin e saj.
Ajo thotë se njerëzit duhet të ndihen të lirë dhe të bëjnë çfarë të duan, ndërsa ata që nuk janë për gjëra të tilla, le të mos i bëjnë.
Rovi ka folur edhe për lodrat seksuale për nxitjen e fantazisë, ndërsa ka hedhur poshtë mundësinë e xhirimit të ndonjë videoje seksuale.

Related

Video 5817355557748348940

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item