Hidhet nga kati i pestë i pallatit, vdes 29- vjeçari në Tiranë

Një person ka gjetur vdekjen pasi është hedhur nga kati i pestë i pallatit. 29­-vjeçari i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. ...


Një person ka gjetur vdekjen pasi është hedhur nga kati i pestë i pallatit.
29­-vjeçari i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike.
Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, rreth orës 04:00, në rrugën “Muhamed Deliu”.
“Është hedhur nga kati i 5 dhe ka vdekur shtetasi A.Ç, vjeç 29, banues në Tiranë. Punohet për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes”,­ thuhet në njoftimin e policisë. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Related

Kronika 3224103770044469815

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item