Hakerët i shpallin luftë Donald Trumpit (VIDEO)

Donald Trump është përsëri në shënjestër të grupit të hakerëve Anonymous. Grupi ka publikuar një video, nëpërmjet së cilës i ka shpa...


Donald Trump është përsëri në shënjestër të grupit të hakerëve Anonymous.
Grupi ka publikuar një video, nëpërmjet së cilës i ka shpallur “luftë totale” kandidatit republikan për president të Shteteve të Bashkuara, transmeton Gazeta Express.
Hakerët synojnë të rrëzojnë jo vetëm ueb-sajtet e shumta të miliarderit, por edhe të ndërpresin kandidaturën e tij për president të Shteteve të Bashkuara, duke zbuluar dhe ekspozuar informata të turprshme.

Related

Teknologji 3464126625932898282

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item