“Gone girl” e Flori Mumajesi dhe 2 Po 2 dhe po thyen rekorde (VIDEO)

Brenda pak ditesh 2 Po 2 dhe Flori Mumajesi kanë arritur më shumë se 1.5 milionë klikime me këngën e tyre të përbashkët “Gone Girl”. Ky...


Brenda pak ditesh 2 Po 2 dhe Flori Mumajesi kanë arritur më shumë se 1.5 milionë klikime me këngën e tyre të përbashkët “Gone Girl”.
Ky projekt, duket se ka pasur suksesin që të gjithë kanë pritur, madje tashmë është shndërruar në një nga këngët më të dëgjuara të momentit.
2 Po 2, tregon se kënga e tij është edhe një nga të preferuarat e klasave të kërcimit, teksa poston videon e një klase fituesi, e cila performon nën ritmet e “Gone girl”.


Related

Showbiz 7964310807969237418

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item