Gjirokastër, zbulohet një laborator droge, marijuana rritej me llamba

Një laborator i kultivimit të marijuanës me llamba është zbuluar në Gjirokastër. Policia e Gjirokastrës ka sekuestruar 350 rrënjë kubi...


Një laborator i kultivimit të marijuanës me llamba është zbuluar në Gjirokastër. Policia e Gjirokastrës ka sekuestruar 350 rrënjë kubikë dhe fidanë marijuanë.
Po ashtu janë sekuestruar pajisje për prodhimin në kushte të laboratorit. Ndërsa në pranga është vënë edhe një person nga Lazarati. Sipas policisë së Gjirokastrës droga ndodhej në një magazinë. Ndërsa u arrestua Muzafer Mamo pronari i magazinës.
Related

Kronika 4853054927496652516

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item