FOTOT dramatike: Rruga e re (vdekjeprurëse) për në Europë

KUJDES! PAMJE SHQETESUESE Qindra emigrantë të ngecur në kampet greke kanë tentuar të kalojnë në Maqedoni duke rrezikuar jetën. Emi...


KUJDES! PAMJE SHQETESUESE
Qindra emigrantë të ngecur në kampet greke kanë tentuar të kalojnë në Maqedoni duke rrezikuar jetën.
Emigrantët kanë tentuar të kalojnë në një lumë në Maqedoni dhe mësohet se tre persona janë mbytur.
Të paktën 1 mijë persona, mes tyre shumë gra dhe fëmijë, kanë kaluar  lumin i cili nuk ishte i rrethuar me tela me gjemba.
Fotot dramatike tregojnë tentativën e tyre të dëshpëruar për të kaluar në Maqedoni dhë më pas në Europë.


Related

Top Lajm 8770381819748020530

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item