Fëmija bie nga makina në ecje e sipër, shoferi vazhdon rrugën (Video)

Kjo video tregon momentin e tmerrshëm kur një fëmijë i vogël bie nga pjesa e pasme e një makine në ecje e sipër dhe shoferi vazhdon rr...


Kjo video tregon momentin e tmerrshëm kur një fëmijë i vogël bie nga pjesa e pasme e një makine në ecje e sipër dhe shoferi vazhdon rrugën duke mos e vënë re atë që ndodhi.
Videoja tregon një makinë tip furgoni që është duke ecur në një segment mjaft të ngarkuar të autostradës, kur papritur pjesa e pasme e bagazhit hapet dhe një fëmijë, që nuk duket më shumë se 3-4 vjeç rrëzohet prej saj.
I mituri shihet teksa ngrihet menjëherë në këmbë dhe fillon të ndjekë automjetin prej nga u rrëzua, i cili nga ana e tij vazhdon rrugën.
Videoja është hedhur në ‘Live Leak’ dhe mendohet se është regjistruar në Kinë, afër Dingxi, province jugore e Gansu.

Related

Video Lajme 2441073902299556763

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item