E ëma nuk besonte, adoleshentja filmon babanë teksa e përdhunonte

Një 18-vjeçare u detyrua të filmonte babanë e saj teksa e përdhunonte, me shpresë se pas kësaj nëna e saj do ta besonte. Sarita Devi, n...


Një 18-vjeçare u detyrua të filmonte babanë e saj teksa e përdhunonte, me shpresë se pas kësaj nëna e saj do ta besonte. Sarita Devi, nga Jalaun, në veri të Indisë prej 4 vitesh dhunohej seksualisht nga i ati. Adoleshentja i kishte treguar nënës dhe motrës së madhe, të cilat asnjëherë nuk e kishin besuar se i ati mund ta bënte një gjë të tillë.
18-vjeçarja ka rrëfyer se nuk i kishte ngelur më asnjë shpresë veçse t’i jepte nënës së saj një provë të fortë.
“Babai abuzonte me mua prej 4 vjetësh. Isha përpjekur gjithmonë të gjeja mbështetje tek familja ime, por asnjëherë s’më kishin besuar”, – është shprehur 18-vjeçarja.
“Nuk kisha prova të mjaftueshme për t’ua mbushur mendje, kështu që mendova të luftoja për veten time. E realizova videon përmes telefonit”, – rrëfen adoleshentja, babai i së cilës u arrestua pas daljes në dritë të kësaj videoje.
Related

Kronika 2687508963591801369

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item