Burri Adelina Ismailit: Nuk kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

Pas reagimit të disa muajve më parë gjithë mllef që këngëtarja ikonë e Kosovës, Adelina Ismajli u drejtoi gjithë burrave të pushtetshë...


Pas reagimit të disa muajve më parë gjithë mllef që këngëtarja ikonë e Kosovës, Adelina Ismajli u drejtoi gjithë burrave të pushtetshëm, të cilët e kërcënuan se do të publikojnë foto të saj intime, në mbrojtje i ka dalë partneri, Val Krasniqi.
Ai ka postuar foto intime në shtrat me këngëtaren, me diçiturën: “Oooo nuk kanë faj breee”. Ai i cilësoi këto foto nga shtrati i tyre, intime dhe pa politikë, por foto që shprehin dashurinë e tyre të përjetshme. “Unë nuk jam aq e fuqishme që të luftoj me të gjithë ju ministra, zëvendës­ministra, kryetarë, hajna, deputetë, kriminelë, bossa, gjyqtarë, biznesmenë, që tash e 20 vite keni dashur të jem gruaja apo dashnorja juaj,”shkruante Adelina në statusin e saj.

Related

Showbiz 4184695386929966323

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item